Швидке спорудження каркасної будівлі під ключ

Передусім, хочемо звернути Вашу увагу на те, що швидкомонтовані каркасні будівлі та споруди не ускладнюють процес зведення паперовою та документальною тяганиною. Оскільки, не потрібно збирати силу-силенну дозволів в держслужбах та інстанціях, адже в їх проектах немає поглиблення фундаменту, тобто вони не є капітальною нерухомістю. Наступна перевага, мінімальні терміни зведення, без втрати якостей об’єкту впродовж багатьох років. Далі, мобільність і відсутність чинника сезонності.

Визначившись з об’єктом і його територіальним розташуванням, необхідно зібрати пакет документів на всіх етапах будівництва, і не завжди все виходить так, як спланували, підтискають терміни та ін.

Будь-яке будівництво розпочинається зі схеми планування території, генплану населеного пункту та детального плану. План будівництва видається виключно організаціями з ліцензіями на проведення певного типу робіт.

Також, Вам потрібні:

— проект землеустрою (розробляє землевпоряджувальна організація)
— витяг із земельного кадастру (видає ДЗК);
— будівельний паспорт (визначає комплекс вимог по розміщенню та будівництву об’єкту);
— повідомлення про початок підготовчих робіт: інженерно-дослідницькі роботи (оцінка клімату, повітряні та снігові навантаження регіону, геодезичні роботи, визначення типу ґрунту, його здібностей, рівня ґрунтових вод, обгородження майданчика);

— Проектування (технічне завдання, комерційна пропозиція, базові ескізи, договір, рахунок);
— декларація про початок робіт;

— технічний паспорт (інформаційно-довідковий документ, який відображає фактичний стан об’єкту);
— декларація про готовність об’єкту до експлуатації (комплекс заходів з введення будинку в експлуатацію);
— документи, що засвідчують введення будинку в експлуатацію і є основою укладення договорів по комунікаціях (подачу газу, води, електроенергії та ін.);
— свідоцтво на право власності − головний документ, який видається органом Укрдержреєстру, при подачі: документу, що встановлює право, технічного паспорту, копії паспорту та ідентифікаційного коду власника.

Етапи будівництва, розрахунок і виготовлення конструкцій :

Ґрунтові роботи. План ділянки і робіт, з траншеями під комунікації та інженерні мережі.

Фундамент. Будівництво за технологією полегшеного фундаменту (малозаглиблений стрічковий, пальовий). У кошторисі повинна відбиватися вартість матеріалів. Окремим додатковим розрахунком йдуть ресурсна інформація по використанню робочої бригади, механізмів будування, машин і спецтехніки.

Зведення каркасу. Інженерні розрахунки з вказівкою метражу (кількості) необхідного матеріалу. Враховується й матеріал для обшивання каркасу.

Стіни. Сендвіч-панелі з обшивкою по внутрішній і зовнішній частині стін. Поміж панелями утеплювач і рулонна пароізоляція. Складають окремий кошторис.

Дах і матеріали. Односхила покрівля — найбільш простий і вигідний варіант. Більше дорогий — дах складної конфігурації, з мансардами. Враховується не лише матеріал, але і витрати на застосування вантажопідіймальних механізмів, роботи на висоті. Важливо зобразити облаштування вітрозахисту, утеплення, систему водовідведення.

Оздоблення. На підставі Вашого вибору і технічних розрахунків, складається відомість на матеріали. Кошторис на виконання внутрішнього оздоблення обмірковується і затверджується дизайнерами інтер’єру.

Документація на комунікації.

Зовнішні і внутрішні роботи по прокладенню комунікацій оформлюються окремими кошторисами.

— водопровід і каналізація;

— електропостачання;

— опалювання, кондиціонування, вентиляція.

Враховується ціна підключення, яка прийнята для певної місцевості та роботи з випробовування мереж під навантаженням.

Розрахунок вартості будівництва каркасної будівлі закінчується на етапі підведення підсумків із загальною сумою та здійсненням всіх будівельних робіт.

Здача об’єкту в експлуатацію

Коли всі етапи будівництва вже позаду, залишається здати об’єкт в експлуатацію. У органи місцевої влади надається загальний проект з позначенням усіх розділів. Надані документи перевіряються на відповідність, після чого видається право на введення в експлуатацію нерухомості. Після цього оформляється право власності.

Компанія «АМК» пропонує повний спектр консультацій та послуг з оформлення пакету документів і будівництва Вашого об’єкту під ключ, з координацією і повною відповідальністю на усіх етапах будівництва:

для комерційних, промислових підприємств, організацій, а також індивідуальні проекти:

зведення офісних будівель, установ, комплексів, складів, цехів, зерносховищ, спорткомплексів (дитячі та спортивні майданчики, гірки, турніки) виробничих приміщень, павільйонів, ангарів, логістичних центрів, гаражів, побутових приміщень, сторожок, постів охорони і та ін., виробництво навісів, ферм;

для торгового бізнесу:

будівництво торгових площ, магазинів, кіосків, МАФів, ринків, ТЦ;

для приватних осіб та нетипові замовлення:

впорядкування, благоустрій та озеленення, реконструкція, демонтаж.

Звернувшись в «АЛЬФА-МЕТАЛЛ-КОМПАНИ» Ви обмежите себе від виснажливого переліку інстанцій та побудуєте свій проект в спокої і гармонії.

Ліцензована компанія, з штатом сертифікованих фахівців, надає широкий спектр послуг, від підготовчих робіт, координації і контролю субпідрядів, кошторисів, інженерно-дослідницьких робіт, проектування, виготовлення конструкцій, до зведення і здачі в експлуатацію.

Звернувшись за тел.:

38 (098) 500 53 53;

38 (073) 500 53 53

Ви отримаєте безкоштовну консультацію і вчасно побудуєте об’єкт будь-якої складності!