Передусім, хочемо звернути Вашу увагу на те, що швидкомонтовані каркасні будівлі та споруди не ускладнюють процес зведення паперовою та документальною тяганиною. Оскільки, не потрібно збирати силу-силенну дозволів в держслужбах та інстанціях, адже в їх проектах немає поглиблення фундаменту, тобто вони не є капітальною нерухомістю. Наступна перевага, мінімальні терміни зведення, без втрати якостей об’єкту впродовж багатьох років. Далі, мобільність і відсутність чинника сезонності.
Визначившись з об’єктом і його територіальним розташуванням, необхідно зібрати пакет документів на всіх етапах будівництва, і не завжди все виходить так, як спланували, підтискають терміни та ін.
Будь-яке будівництво розпочинається зі схеми планування території, генплану населеного пункту та детального плану. План будівництва видається виключно організаціями з ліцензіями на проведення певного типу робіт.
Також, Вам потрібні:
— проект землеустрою (розробляє землевпоряджувальна організація)
— витяг із земельного кадастру (видає ДЗК);
— будівельний паспорт (визначає комплекс вимог по розміщенню та будівництву об’єкту);
— повідомлення про початок підготовчих робіт: інженерно-дослідницькі роботи (оцінка клімату, повітряні та снігові навантаження регіону, геодезичні роботи, визначення типу ґрунту, його здібностей, рівня ґрунтових вод, обгородження майданчика);
— Проектування (технічне завдання, комерційна пропозиція, базові ескізи, договір, рахунок);
— декларація про початок робіт;
— технічний паспорт (інформаційно-довідковий документ, який відображає фактичний стан об’єкту);
— декларація про готовність об’єкту до експлуатації (комплекс заходів з введення будинку в експлуатацію);
— документи, що засвідчують введення будинку в експлуатацію і є основою укладення договорів по комунікаціях (подачу газу, води, електроенергії та ін.);
— свідоцтво на право власності − головний документ, який видається органом Укрдержреєстру, при подачі: документу, що встановлює право, технічного паспорту, копії паспорту та ідентифікаційного коду власника.
Етапи будівництва, розрахунок і виготовлення конструкцій :
Ґрунтові роботи. План ділянки і робіт, з траншеями під комунікації та інженерні мережі.
Фундамент. Будівництво за технологією полегшеного фундаменту (малозаглиблений стрічковий, пальовий). У кошторисі повинна відбиватися вартість матеріалів. Окремим додатковим розрахунком йдуть ресурсна інформація по використанню робочої бригади, механізмів будування, машин і спецтехніки.
Зведення каркасу. Інженерні розрахунки з вказівкою метражу (кількості) необхідного матеріалу. Враховується й матеріал для обшивання каркасу.
Стіни. Сендвіч-панелі з обшивкою по внутрішній і зовнішній частині стін. Поміж панелями утеплювач і рулонна пароізоляція. Складають окремий кошторис.
Дах і матеріали. Односхила покрівля — найбільш простий і вигідний варіант. Більше дорогий — дах складної конфігурації, з мансардами. Враховується не лише матеріал, але і витрати на застосування вантажопідіймальних механізмів, роботи на висоті. Важливо зобразити облаштування вітрозахисту, утеплення, систему водовідведення.
Оздоблення. На підставі Вашого вибору і технічних розрахунків, складається відомість на матеріали. Кошторис на виконання внутрішнього оздоблення обмірковується і затверджується дизайнерами інтер’єру.
Документація на комунікації.
Зовнішні і внутрішні роботи по прокладенню комунікацій оформлюються окремими кошторисами.
— водопровід і каналізація;
— електропостачання;
— опалювання, кондиціонування, вентиляція.
Враховується ціна підключення, яка прийнята для певної місцевості та роботи з випробовування мереж під навантаженням.
Розрахунок вартості будівництва каркасної будівлі закінчується на етапі підведення підсумків із загальною сумою та здійсненням всіх будівельних робіт.
Здача об’єкту в експлуатацію
Коли всі етапи будівництва вже позаду, залишається здати об’єкт в експлуатацію. У органи місцевої влади надається загальний проект з позначенням усіх розділів. Надані документи перевіряються на відповідність, після чого видається право на введення в експлуатацію нерухомості. Після цього оформляється право власності.
Компанія «АМК» пропонує повний спектр консультацій та послуг з оформлення пакету документів і будівництва Вашого об’єкту під ключ, з координацією і повною відповідальністю на усіх етапах будівництва:
для комерційних, промислових підприємств, організацій, а також індивідуальні проекти:
зведення офісних будівель, установ, комплексів, складів, цехів, зерносховищ, спорткомплексів (дитячі та спортивні майданчики, гірки, турніки) виробничих приміщень, павільйонів, ангарів, логістичних центрів, гаражів, побутових приміщень, сторожок, постів охорони і та ін., виробництво навісів, ферм;
для торгового бізнесу:
будівництво торгових площ, магазинів, кіосків, МАФів, ринків, ТЦ;
для приватних осіб та нетипові замовлення:
впорядкування, благоустрій та озеленення, реконструкція, демонтаж.
Звернувшись в «АЛЬФА-МЕТАЛЛ-КОМПАНИ» Ви обмежите себе від виснажливого переліку інстанцій та побудуєте свій проект в спокої і гармонії.
Ліцензована компанія, з штатом сертифікованих фахівців, надає широкий спектр послуг, від підготовчих робіт, координації і контролю субпідрядів, кошторисів, інженерно-дослідницьких робіт, проектування, виготовлення конструкцій, до зведення і здачі в експлуатацію.
Звернувшись за тел.:
38 (098) 500 53 53;
38 (073) 500 53 53
Ви отримаєте безкоштовну консультацію і вчасно побудуєте об’єкт будь-якої складності!